The Balm Mary Dew Aydınlatıcı - Küb On The Blog ♥

The Balm Mary Dew Aydınlatıcı

Haziran 22, 2018


Işıl ışıl bir cuma gününden merhaba! 

Tatlı tatlı bir rüzgar esiyor, bol bol kedi görüp sevdim, otobüste teyzeler/amcalarla sohbet ettim. Bu kadar pozitif enerji yüklenmişken bir süredir fotoğrafları elimde olan ancak yazmak için fırsat bulamadığım The Balm'ın Mary Dew Manizer aydınlatıcısına dair düşüncelerimi paylaşmak istedim..


Gratis'lerde satılan ve aydınlatıcı dünyasının en popüler üyelerinden biri olan, Mary Lou aydınlatıcıyı daha önce denememiştim açıkçası. Elimde bir sürü aydınlatıcı vardı, satın alıp denemeye fırsatım olamadı bu yüzden. 

Mary Dew'i de diğer aydınlatıcılarım bitmeye yaklaşmışken indirimde görüp kaptım hemen. Bu kadar popüler bir ürünün yeni versiyonunu denemek için güzel bir fırsat oldu.


Kız kardeşi Mary Lou'nun likit formunda olan Mary Dew; Makyaj çantasında yer kaplamayan, süngerli başlığı sebebiyle ayrı bir fırçaya da gerek bırakmayan, pıt pıt kolayca uygulanan pratik bir aydınlatıcı. Simsiz ve aydınlığını içindeki minik ışıltılar ile sağlıyor.


 

Hafif altın yansımalar barındıran, beyaz tonlarının daha hakim olduğu bu aydınlatıcıyı ben süngerli başlığı ile elmacık kemiklerime, göz pınarlarıma ve dudak üstüme birkaç pıt sürüp ardından parmaklarımla pıt pıt dağıtarak uygulamayı tercih ettim, böyle uygulandığında aydınlığı çok daha yoğun oluyor. Nemli sünger ürünün bir kısmını emdiğinden yeterli aydınlatıcıyı sağlayamadı benim için. Bu arada aydınlatıcı hızlıca sabitlendiğinden eli çabuk tutmakta fayda var.

Rengi, ışıltıları her cilt tonuna ve her makyaja uygun, ben en çok turuncu tonlarındaki allıklarla yakıştırıyorum, ışıltısı ile renk birbirini inanılmaz güzel tamamlıyor,

Likit formda bir ürün olduğu için, belirli bölgelerim değil tüm yüzüm parlasın dediğinizde likit formdaki ten ürünleriyle harmanlayarak da kullanabileceğiniz bir ürün. Ben birkaç kez denedim ve sonuca "wow" dedim.

Ben yaz makyajımda aydınlığı ve ışıl ışıl parlamayı çok severim ancak aydınlatıcımın ben buradayım derken çok yapay durmasını da istemem. Bu aydınlatıcı istediğim sağlıkla parlayan cildi benim için gayet istediğim oranda sağladı. 

 

Keyifle kullandığım, yeni bir aydınlatıcı arayışında olanların denemesini önerebileceğim bir ürün oldu.

Fiyatı 60 tl, indirimde 34 liraya kadar düşüyor. İndirim dönemini bekleyip satın almak daha doğru olacaktır diye düşünüyorum, Gratis sık sık indirim yapıyor ve 60 lira bir aydınlatıcı için biiiiraaazcık fazla bir fiyat bence:)

Siz bu aydınlatıcıyı denediniz mi, deneyip memnun kaldığınız aydınlatıcılar hangileri? Bir aydınlatıcı hayranı olarak paylaşımlarınızı bekliyorum. 


Bunları da beğenebilirsin.

10 yorum

 1. güzel durmuş , bir aydınlatıcı hastası olarak alabilirim ... hatta alacağım galiba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa beğenmenize sevindim, bence de yaz mevsimi için ışıl ışıl olmaya çok uygun :)

   Sil
 2. mary dew. iyi öykü kahramanı ismi oluur :) iyi aydınlanmışsıııın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hahah, bence de. Bekliyorum o halde Mary Dew'li bir ööykü :)

   Sil
 3. Oh, it shines so beautiful! Great!
  I`m your new subscriber in GFC
  Follow back? Sunny Eri: beauty experience

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hey Eri, Thank you so much!

   And now, I'm your subscriber too. :)

   Sil
 4. Işıltısı çok güzel gerçekten indirimde almak lazım :)

  YanıtlaSil
 5. Elimde şu an kullandığım aydınlatıcım var, o bitmeden almak istemiyorum ama likit versiyonunu da çok merak ediyorum :) Bir indirimde belki alabilirim fotoğraflarda çok hoş duruyor ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok güzel aydınlatıyor gerçekten, ama asıl fiyatı biraz fazla bence söylediğiniz gibi indirim beklenmeli :D

   Sil

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe