Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem - Küb On The Blog ♥

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem

Ekim 24, 2020Ünlü Japon markası Hada Labo'nun Hada Labo Tokyo serisi, geçtiğimiz kış Gratis'lerde satılmaya başlamıştı. Ben de heyecanla birkaç ürününü satın alıp denedim, Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Kreminden ise iki tüp bitirdikten sonra artık kendisi hakkında görüşlerimi paylaşmak istedim.


Hada Labo Tokyo içeriğindeki çeşitli moleküler büyüklükte hyalüronik asitleri ile dikkat çeken ürünler barındırıyor. Bu kremin içeriğinde ise yine çeşitli moleküler ağırlıklarda hyalüronik asit, kolajen, retinol, nem verici ajanlar ve bitkisel yağlar bulunuyor, böylelikle göz ve ağız çevresi bölgesini nemlendirirken, sıkılaştırmayı ve uzun süreli kullanımda kırışıklık karşıtı bakım yapmayı vaat ediyor.


Krem birçok göz kremi gibi, 15 ml'lik bir tüpte satılıyor, tüpün ağız kısmı ürünü kontrollü bir şekilde almaya olanak sağlayacak incelikte, ürünün yapısı ise beyaz renkli hafif bir krem gibi,  ciltte kolayca dağılıyor ve emiliyor, emildikten sonra aydınlanmış, daha canlı bir cilt görünümü oluşturuyor.


Benim göz altlarım yaşıma kıyasla(24) oldukça problemlidir, göz altı çizgilerim ve morluklarım özellikle göz çevresi bakımımı aksattığım zamanlarda iyice belirgin olur. Bu kremi uzun süredir, her sabah ve akşam göz çevreme uygulayarak kullandım. Kullandığım süre boyunca, nemlendirmesinden de kremin yapısından da gerçekten memnun kaldım, hemen emilen, hiç ağırlık hissi vermeden güzelce nemlendiren, verdiği nemi ise gün boyu muhafaza eden bir krem, kırışıklık karşıtlığı konusundaki vaatleri için ise henüz çok emim olmadığımı söyleyebilirim. Kremi kullandığım süre boyunca -ki hatrı sayılır bir süre boyunca kullandım- göz altlarımın eski görüntüsüne oranla çok daha sağlıklı göründüğünü net bir şekilde gözlemledim fakat çizgilerim, kırışıklıklarım elbette hala oradaydı. Belki çizgilere yönelik etkisini görmek için daha uzun süre, sadakatimi kaybetmeden kullanmalıyım ya da belki var olan çizgilerdense yenilerinin oluşumuna müdahale eden bir üründür. 


Benim severek kullandığım, indirimde gördükçe satın alıp kullanmaya devam edeceğim bu ürünün tam içerik listesi aşağıdaki gibi;Ülkemizde sadece Gratis'lerde satılıyor. İndirim dönemlerinde fiyatı(şimdilik) 50-60 tl aralığında değişebiliyor. Umarım ürünü merak edenler için faydalı bir yazı olmuştur. Çok sevgiler!Bunları da beğenebilirsin.

4 yorum

 1. Ben losyonunu aldım baya Bi sevdim 🥰

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evett instagram'da gördüm, ben de merak ediyorum losyonunu :)

   Sil
 2. Uzun süredir ekstra bir göz kremi kullanmayıp nemlendiricimi göz altlarıma uyguluyorum fakat havalar soğumaya başladığından beri bir göz kremi alma niyetim vardı. Bu yazın tam isabet oldu :) Bu seri ilgimi çekiyor ama Gratis fiyatları şişirdiğinden beri elim gitmemişti. Göz kreminin indirimli fiyatı içeriğine göre gayet makul gözüküyor. Almayı düşünebilirim. Detaylı yorumların için teşekkürler Kübracım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, ülkemize ilk geldiğinde 35 TL'ye aldığımı hatırlıyorum, sonra çok satmaya başladığında birden fiyatını da yükselttiler.. hoş değil. Yine de indirimli fiyatıyla senin de söylediğin gibi alınabilecek bir krem bence, umarım alırsan çok seversin Fulya'cığım.

   Çok sevgiler♥

   Sil

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe