DenebunuxL'oreal Festival Kutusu - Küb On The Blog ♥

DenebunuxL'oreal Festival Kutusu

Mayıs 17, 2018


denebunu.com ücretsiz olarak üye olabildiğimiz, sponsor markaların deneme boy ürünlerini ücretsiz olarak kapımıza kadar ulaştıran bir web sitesi.

Üye olurken bilgilerimizi ve ilgi alanlarımızı dolduruyoruz ve her ay ilgi alanlarımıza göre ürünlerin bulunduğu bir kutu yayınlanıyor. Bu noktada biraz hızlı olmak gerekiyor çünkü kutular oldukça hızlı bir şekilde tükeniyor :) Ben yaklaşık bir senedir üyeyim ve bu henüz ikinci kutum.Mayıs ayının kutusu yayınlandığı gibi tükenmişti, ardından birkaç gün sonra L'oreal sponsorluğunda bir festival kutusu yayınladılar. Bana da çıktı, talep ettim ve şaşırtıcı bir şekilde bir haftadan kısa sürede kutum elime ulaştı.

-

Kutunun sevimliliğinden bahsetmeden edemeyeceğim, denebunu gerçekten kutu tasarımlarını çok hoş yapıyor, tam çekip instagram'da paylaşmalık :)

Benim kutumda;
 1 adet L'oreal Nem Terapisi Aloe Vera suyu,
4 adet L'oreal Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan
2 adet L'oreal Elseve Mucizevi Yağ Güzelleştirici Krem
1 tane de 30 ml'lik Colorista Hair Make Up renkli saç jölesi çıktı.

En çok merakımı uyandıran ürün renkli saç jölesi oldu, deneyip burada da yorumlayacağım. Arayüzü, çalışma prensibi, tatlış editörleri ile başarılı bir girişim denebunu. Umarım ürün yelpazelerini ve stoklarını genişletip daha büyük çaplı bir oluşuma dönüşürler. 

Hem biz beyaz yakalılar için ufak da olsa bir heyecan olmuş olur :) hem de markalar ürünlerinin geri bilgirimlerini direkt tüketiciden, birinci ağızdan alarak güzel bir pazar araştırması yapmış olur. Sahi bu  dönemde kim anketlere samimi cevaplar veriyor ya da bloglarda, vloglarda bir sefer kullanılıp fütursuzca övülen ürünlere güveniyor ki? (bir blogger olarak bunu belirtmem de tuhaf oldu ama ehe.)

Firmaların bloggerlara, vloggerlara kutu kutu tam boy ürün gönderip reklam yapmaya çalışmalarındansa denebunu gibi sitelerin yaygınlaşmasını bir Reklamcılık bölümü mezunu olarak daha doğru buluyorum açıkçası. 

Son olarak, denebunu.com kutularını is-mail isimli bir dağıtım firması ile dağıtıyor. 
Kutuların adreslerine ulaşması bazen çok uzun sürebiliyormuş. Benim semtimde çalışan arkadaşlar sağ olsun hem çok güler yüzlüler hem de bu zamana kadar hiçbir problem yaşamadım.

Herkese çok güzel bir gün diliyorum! Bunları da beğenebilirsin.

0 yorum

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe