Creightons Photo Perfect Radiant Skin Maske - Küb On The Blog ♥

Creightons Photo Perfect Radiant Skin Maske

Ekim 01, 2018


Cildimin ihtiyaçlarına göre dönemsel olarak farklı cilt bakım ürünleri kullanmayı seviyorum. Gratis'lerde satılan Creightons markasının cilde ışıltı vermeyi vaat eden bu maskesini de geçirdiğim birkaç farklı hastalık üzerine cildimin  iyice matlaşıp solgunlaştığı bir dönemde kullandım.

Tüm cilt tiplerine uygun olduğu belirtilen maske, içeriğinde bulunan Jojoba yağı ve E Vitamini ile cilde nem verip aydınlatmayı vaat ediyor. Haftada iki kez kullanılması öneriliyor.



Maskeden ziyade incecik bir krem formunda olan ürünün kuru cilde uygulanıp 5-10 dakika bekletilmesi ve ardından sıcak suyla durulanarak ciltten arındırılması öneriliyor. Kullanımı oldukça kolay bir ürün, bildiğimiz diğer maskeler gibi ciltten çıkarmak için fazlaca efor sarf etmek gerekmiyor, sıcak suyla kolayca akıp gidiyor.

Ben bu maskeyi kullandığım dönemde ardında bıraktığı cildi sevdiğimi söyleyebilirim. Sıcak suyla durulandığında gerçekten yumuşacık ve aydınlık bir cilde kavuştum. Özellikle akşamları uyumadan önce bu maskeyi uyguladığım gecelerin sabahında cildimin normalde olduğundan çok daha ipeksi bir dokusu olduğunu fark ettim.

Maskeyi ve kullanım kolaylığını oldukça sevdim aslında ancak bu ürün benim cilt bakım rutinimde düzenli olarak kullanacağım bir üründen ziyade -daha önce de birkaç kez bahsettiğim gibi az ve öz içerikli ürünler ile bakım rutinimi oluşturmaya çalıştığım için- cildimde fazladan matlık ve kuruluk gözlemlediğim zamanlarda, cildimin o anki ihtiyacına yönelik olarak kullanacağım bir ürün oldu. Ama bu zamanların dışında ellerimde kullanmayı düşünebilirim, ellerimde de deneyerek çok minnoşça yumuşattığını gözlemledim  çünkü.


Ürünün içeriğinde ilk sıralarda olmasa da parfüm ve alkol bulunuyor. Ürün 16 tl ve indirimde daha uygun fiyatlara da edinilebiliyor.


Bunları da beğenebilirsin.

6 yorum

 1. 16 liraya güzel bir ürün gibi duruyor :)

  Beklerim :) www.benirva.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, ihtiyaç anında kullanılacak güzel bir üründü bence de :)

   hemen ben de sizi takip ediyorum. :)

   Sil
 2. Amazing mask!! I think it is a good product!

  https://elenabienvenido.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dear Elena, thank you so much for comment. Yeap, I think it's a kinda good product.

   kisses.

   Sil
 3. hımmm bakılabilir bunaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aa bakarsan denediğinde yorumlarını bekliyorum o halde:)

   Sil

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe