NYX ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA - Küb On The Blog ♥

NYX ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA

Eylül 29, 2019

Benim gibi dümdüz ve kıvrılmamakta ısrar eden kirpiklere sahip olan dostlar, Romalılar, toplanın! Nyx'in geçtiğimiz günlerde "Kirpiklerin uçuşa hazır mı" sloganı ile satışa sunulan,  On The Rise Volume Liftscara'sından bahsedelim. 


Yukarıda da belirttiğim gibi kirpiklerim düz, seyrek ve hacimsizdir, birkaç ay önce kirpik lifting yaptırarak ancak kıvrık kirpiklere sahip olabilmiştim, o da bir ay kadar etkisini göstermişti sonrasında da tekrar yaptırmaya üşenince dümdüz kirpiklerimle yoluma devam etmeyi kabullenmiştim. Bu sırada Nyx'in yeni çıkan lifting etkili maskarasını deneme fırsatı buldum. Nyx Türkiye ekibi, süslü sözlük'teki yorumlarımı görüp bu maskarayı denemem için bana göndermeyi teklif etmişti. İletişime geçtikten çok kısa süre sonra da çok şık bir kutuda, çok tatlı bir notla gönderdikleri maskaramı heyecanla denedim, ilk kullanımımda bile etkisini görüp çok beğendim ama bir süre daha kullanıp ardından blogumda yazmak istedim. 15 günden fazla süredir kullanıyorum ve detaylıca yorumlamaya hazırım. 

Maskara henüz bana gönderilmeden, gönderileceğinden haberdar olmadan önce de tanıtım yazılarını okuduğumda, deneyen 100 kullanıcıdan 95'inin çok sevdiğini ve lifting etkisini gördüklerini okumuş, çok iddialı bulmuş ve çok heyecanlanmıştım. Özellikle kirpiklerim hiç kıvrılmadığı için bende de bu etkiyi gösterir mi acaba diye merak etmiştim. Elime geçip kullandığımda ise, ilk deneyimimde bile birbirine yapışmadan kıvrılan kirpiklerimi görünce gerçekten çok şaşırdım ve mutlu oldum.


Hani bazı maskaraları ilk açtığımızda, fırçasına ürün fazlaca gelir ve ilk birkaç kullanımda kirpikler birbirlerine yapışır ve ıslak bir sonuç doğar ya, bu maskarada kesinlikle öyle bir durum söz konusu değil. İlk kullanımda bile fırçanın ucuna fazla ürün gelmiyor, bu yüzden iki ve üçüncü katı da gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Kirpikleriniz ne yapışıyor, ne de topaklanıyor.


Maskaranın silikon fırçası, kısa kirpikleri ve göz kenarlarındaki kirpikleri de kavrayacak şekilde, içten dışa bombeli. Böylelikle tüm kirpikleri tarayıp kıvırabiliyor, topaklanmayan, tek tek ayrılıp kıvrılan, hacimli kirpiklere sahip oluyorsunuz.

Aşağıda sırasıyla, kendi kirpiklerimin, tek tarafına ve iki gözüme de On The Rise Volume Liftscara uygulanmış kirpiklerimin fotoğrafını ekliyorum.


Benim seyrek, hacimsiz ve düz kirpiklerimde On The Rise Volume Liftscara bu şekilde sonuç veriyor. Bu fotoğraflarda kirpiklerime tek kat uygulamıştım. Gün boyunca kirpiklerimde kalıcılığını korudu, kirpik altlarıma dökülme, bulaşma vs yapmadı. Bazı maskaralar benim göz pınarlarımda sulanma ve kaşınmaya yol açabiliyor, neyse ki bu maskarada da öyle bir durumla karşılaşmadım, bu kadar sevmişken böyle bir şey olsaydı üzülürdüm gerçekten.

Sonuç olarak, gerçekten sevdiğim ve denemekten memnun olduğum bir maskara oldu. Tek bir eksi yönü var o da çabuk bitecek bir ürün gibi görünüyor, bunu da kullandıkça göreceğim sanırım. Bunun dışında, kirpikleri hacimsiz, düz ve kısa olanlara kesinlikle önerebileceğim bir maskara oldu.

NYX Türkiye ekibine ve Süslü Sözlük'e teşekkür ediyorum. Çok yüksek ihtimalle bundan sonra hayatıma bu maskara ile devam edeceğim. 

Okuduğunuz için teşekkürler!

Bunları da beğenebilirsin.

7 yorum

 1. Gerçekten kirpiklerini çok çok iyi kaldırmış. Ben biraz daha homojen ayrılmış, dolgun ve yumuşak görünümlü kirpiklerden hoşlandığım için tercih etmeyebilirim; ancak, düz kirpiklere sahip olanların seveceği bir ürüne benziyor. Akma/dökülme yapmaması da çok iyiymiş. Güle güle kullan, çok sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dümdüz kirpiklerimi kaldıran sayılı maskaralardan biri oldu gerçekten, teşekkür ederim. Çok sevgiler! ♥

   Sil
 2. Kirpik yapımız benzer, kirpik kıvırıcı kullanmaya korktuğum için de bir maskarada aradığım en önemli özellikler kirpiklerimi kaldırıp kıvırması ve hacim vermesi. Şu ana kadar bunu en iyi yapan maskara Loreal Paradise oldu benim için ama fotoğraflardan NYX'in bu maskarası da şansı hak ediyor gibi gözüküyor :) Güle güle kullan Kübra'cım ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten ben de çok severek kullanıyorum, maskara sürmeyi çok beceremiyorum(kirpik yapımdan ötürü) ama bu maskara biraz umut oldu açıkçası, pratikler yapıyorum :p

   Çok teşekkür ederim Fulya, çok sevgiler! ♥

   Sil
 3. Nyx Mascara denemedim ama sonuç güzel görünüyor 😊

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar,

  On The Rise Volume Liftscara’yı ben de çok beğendim. Daha önceden kullandığım maskaralara göre çok daha kaliteli bir fırçaya sahip ve kirpiklerimi olduğundan daha uzun göstermesiyle benim favorim olmuştu. Ürünle ilgili yorumlarımı ben de sizinle paylaşmayı çok isterim: http://www.ebrubektasoglu.com/yazi/urun-inceleme-nyx-professional-makeup-on-the-rise-volume-liftscara/

  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe